3 Niedziela Adwentu – 13.12.2015 – Ogłoszenia duszpasterskie.

1. W czasie adwentu w dni powszednie odprawiamy Mszę św. roratnią o godz. 7.15. Serdecznie zapraszamy dzieci, młodzież i dorosłych. Mszę św. wieczorną odprawiamy o godz. 18.00.

2. Dzisiaj na Mszy św. o godzinie 17.00. poświęcenie medalików dzieciom przygotowującym się do Pierwszej Komunii świętej. Nie będzie spotkania z rodzicami dzieci pierwszokomunijnych.

3. Dzisiaj po Mszach św. składamy ofiary do puszek na pomoc dla kościoła na Wschodzie (Białorusi, Ukrainie, Rosji i w Kazachstanie).

4. W środę o godz. 18.00. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy po nowennie Msza św.

5. Przy wyjściu z Kościoła można nabywać świece „Caritas”, małe po 5zł, większe po 15zł. Dochód ze sprzedaży świec jest przeznaczony na pomoc świąteczną dla najbiedniejszych. Świece „Caritas” można również nabywać w aptece „Ina”.

6. Opłatki wigilijne można nabywać po Mszy św. w biurze parafialnym.

7. Przy wyjściu z kościoła można kupić nowy tygodnik „Niedziela”.

8. Spowiedź św. w dni powszednie od 6.45 – 7.10 i 17.30 – 18.00.