2 Niedziela Adwentu – 06.12.2015 – Ogłoszenia duszpasterskie.

1. W czasie adwentu w dni powszednie odprawiamy Mszę św. roratnią o godz. 7.15. Serdecznie zapraszamy dzieci, młodzież i dorosłych. Mszę św. wieczorną odprawiamy o godz. 18.00.
2. We wtorek 8 grudnia obchodzimy w liturgii: Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP, w tym dniu rozpoczynamy w Kościele katolickim: Rok Nadzwyczajnego Jubileuszu Miłosierdzia. Uroczystą Mszę św. odprawimy o godz. 18.00. po Mszy św. będzie wystawienie Najświętszego Sakramentu i odmówimy Akt zawierzenia Bożemu Miłosierdziu oraz Koronkę do Bożego Miłosierdzia.
3. Na indywidualne odmawianie Koronki do Bożego Miłosierdzia zapraszamy do Kościoła codziennie o godz. 15.00. Wspólnotowo Koronkę do Bożego Miłosierdzia będziemy odmawiać w każdy piątek Roku Jubileuszowego po Mszy św. wieczornej.
4. W najbliższą Niedzielę 13.XII. po Mszach św. będą zbierane ofiary do puszek na pomoc dla Kościoła na wschodzie.
5. Przy wyjściu z Kościoła można nabywać świece „Caritas”, małe po 5zł, większe po 15zł. Dochód ze sprzedaży świec jest przeznaczony na pomoc świąteczną dla najbiedniejszych. Świece „Caritas” można również nabywać w aptece „Ina”.
6. Opłatki wigilijne można nabywać po Mszy św. w biurze parafialnym.
7. Przy wyjściu z kościoła można kupić nowy tygodnik „Niedziela”. Intencja Żywego Różańca: „O pokój na Bliskim Wschodzie”.