Ogłoszenia duszpasterskie XXII Niedziela Roku – 31.08.2014r.

1. Jutro 1-go września rozpoczynamy nowy rok szkolny 2014/2015. Msze świętą na rozpoczęcie nowego roku odprawimy w Ińsku o godz. 8.00. Do wspólnego dziękczynienia za minione wakacje i do modlitwy o Boże błogosławieństwo w nowym roku szkolnym zapraszamy dzieci i młodzież z gimnazjum ich rodziców, dyrekcję szkoły, nauczycieli, wychowawców oraz wszystkich wiernych, którzy pragną modlić się o światło Ducha Świętego dla kierujących polską szkołą. 2. W środę o godz. 18.00. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, po nowennie Msza św. 3. Najbliższy czwartek – to I-szy czwartek miesiąca. Adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 17.30 – 18.00. W tym czasie okazja do spowiedzi św. w szczególny sposób zapraszamy dzieci szkolne z klas III, IV, V i VI. 4. W I-szy piątek miesiąca okazja do spowiedzi św. od godz. 17.30 – 18.00. szczególnie zapraszamy młodzież z gimnazjum. 5. W I-szą sobotę miesiąca odwiedziny chorych z posługą sakramentalną od godziny 9.00. Prosimy zgłaszać osoby chore i starsze, które nie były zgłoszone, a chciałyby skorzystać z sakramentu spowiedzi św. i przyjąć Komunię św., a nie mogą same przyjść do Kościoła. 6. W przyszłą niedzielę 7 września będziemy dziękować Bożej Opatrzności za tegoroczne plony. Uroczystą Mszę Świętą dziękczynną odprawimy o godz. 12.00. do wspólnej modlitwy zapraszamy rolników, ogrodników, działkowców, lokalne władze samorządowe i wszystkich wiernych, którzy pragną modlić się w intencji polskich rolników i polskiego rolnictwa. 7. Również w przyszłą niedzielę na Mszy św. o godz. 17.00. poświęcimy tornistry i przybory szkolne uczniom klas pierwszych szkoły podstawowej. 8. Bardzo dziękujemy za kwiaty przynoszone do dekoracji Kościoła i piękne kompozycje kwiatowe, które upiększają naszą Świątynię. 9. Przy wyjściu z Kościoła można nabyć tygodnik katolicki “Niedziela”. 10. Składamy serdeczne Bóg zapłać za ofiary składane na potrzeby parafii. Zapowiedzi przedślubne: I. Szymczyk Grzegorz, st. wolny, zam. Ińsko Paździurek Monika, st. wolny, zam. Szczecin (3) II. Motyl Dominika, st. wolny, zam. Gronówko Pustelnik Wojciech, st. wolny, zam. Białogard. (3)